همونطور که شرکت آلمانی و صاحب نام Steinberg قول داده بود بالاخره کیوبیس 9 در تاریخ 8 دسامبر سال 2016 معرفی شد.

نسخه پرو این برنامه برای تمام نیازهای یک آهنگساز، تنظیم کننده و مهندس میکس حرفه ای طراحی شده است. کیوبیس پرو بر پایه بروز ترین تکنولوژی ها، بهترین رابط کاربری و امکانات فوق العاده ساخته شده است.کیوبیس پرو برای تعداد بیشمار آهنگساز و مهندس صدا در تمام جهان یک ابزار ضروریست که میتواند کار را به بهترین شکل ممکن انجام دهد.

cubase-pro-9-2-1920x460px

ویرایشگر حرفه ای
بسیاری از ابزارهای مطرح کیوبیس پرو به شما اجازه می دهد که ضبط خودتان را به راحت ترین و موثرین روش بهبود دهید. چندین ترک را در یک زمان به وسیلۀ Track Edit Group های هوشمند ویرایش کنید، ضبطهای خودتان را با ابزار AudioWarp کوانتایز کنید و وکال و اجزای صدای خودتان را به بهترین شکل با VariAudio ورژن 2 تیون کنید.

محیط میکس
این محیط در کیوبیسپرو در زمینه انعطاف پذیری، کیفیت و محیط کاربری غیرقابل توصیف است. فیدرهای VCA و گروه ها  به شما قابلیت میکس در سخت ترین شرایط ممکن را می دهد. پشتیبانی از قابلیت surround 5.1 کیوبیس پرو را به اولین انتخاب در استودیو های فیلم تبدیل میکند. Control Room بسیار قدرتمند این نسخه به شما اجازه میدهد بهترین میکس را انجام دهید و بهترین امکانات مانیتورینگ در هنگام ضبط را برای شما فراهم میکند.

افکت های داخلی
کیوبیس pro بیش از 80 افکت صوتی بی نظیر را دارا میباشد. افکت بسیار زیبای ریورب REVerence، پردازشگرهای مولتی باند مثل Multiband Compressor و Expander و Envelope Shaper، اکولایزر های باکیفیتی مثل Voxengo CurveEQ و Surround Panner ، اینها تنها  تعدادی کمی از این افکت های بی نظیر هستند. کیوبیس پرو همچنین از افکت ها و اینسترومنت های سخت افزاری پیشرفته پشتیبانی خواهد کرد، مثل سینتی سایزر های سخت افزاری و پردازشگرهای صوتی سخت افزاری.

10 قابلیت کلیدی
1. موتور بی نظیر 32bit  با قابلیت ضبط 192 KHz و 5.1 surround و مسیر دهی قابل انعطاف
2. پشتیبانی از بینهایت ترک های آدیو، میدی و اینسترومنت  و پشتیبانی تا 256 ورودی و خروجی فیزیکی
3. کنسول میکس حرفه ای و channel strip, VCA faders, Loudness Meter, Wave Meter های حرفه ای.
4. پکیجی کامل و حرفه ای شامل بیش از 90 افکت باکیفیت مثل Quadrafuzz v2, vst Amp Rack , vst Bass Amp guitar , bass tone suites, REVerence convolution reverb, Frequency four-band EQ و بسیاری دیگر
5. VariAudio برای ادیت و تیون اجزاء ترک های صوتی، هارمونایز اتوماتیک و افکت های اتوتیونینگ.
6. ابزار های هوشمند آهنگسازی مثل Chord Track, Chord Pad و ابزار پیشرفته Chord Assistant برای آهنگسازی خلاق و زیبا برای ایجاد هارمونی و صداسازی پیشرفته.
7. مجموعه کامل 8 اینسترومنت باکیفیت با بیش از 3400 صدا شامل HALion Sonic SE 2, Groove Agent SE 4, Padshop, Retrologue 2  LoopMash 2
8. نسخه کامل vst Expression 2 به همراه Note Expression, vst Dynamics و همچنین Expression Map
9. اجرای بی نظیر افکت ها و اینسترومنت های سخت افزاری مثل سینتی سایزر ها و پردازشگرهای سیگنال روی sequencer سیگنال برنامه.
10. vst Connect SE و vst Transit که سرویس های ابری هستند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *